1CM-18-22WDRNHKZ
This product has been discontinued.
1CM-18-22WDRNHKZ
| End gender 2 | Male |
| End Size 1 | M18X1.5 |
| End Size 2 | M22X1.5 |
| Finish/plating | Cr3+Zinc |
| Hex Size 1 | 27 mm |
| Hex Size 2 | 22 mm |
| Item type | Metric 24 Male Metric 60 Male Straight Adapter |
| Product Height | 27 mm |
| Product Length/Depth | 43 mm |
| Product material | Carbon Steel |
| Product Type | Straight Adapters |
| Product Volume | 31.347 cm³ |
| Product Weight | 94 g |
| Product Width | 27 mm |