1CM-22-18WDRNHKZ
This product has been discontinued.
1CM-22-18WDRNHKZ
| End gender 2 | Male |
| End Size 1 | M22X1.5 |
| End Size 2 | M18X1.5 |
| Finish/plating | Cr3+Zinc |
| Hex Size 1 | 24 mm |
| Hex Size 2 | 24 mm |
| Hex Size 3 | 22 mm |
| Item type | Metric 24 Male/Metric Male Adapter |
| Product Height | 27 mm |
| Product Length/Depth | 32.5 mm |
| Product material | Carbon Steel |
| Product Type | Straight Adapters |
| Product Volume | 23.693 cm³ |
| Product Weight | 32 g |
| Product Width | 27 mm |