1DT9-30-12SPZ
This product has been discontinued.
1DT9-30-12SPZ
| Brand | Winner by Danfoss |
| Drop dimension | 45.3 |
| End gender 1 | Male |
| End gender 2 | Male |
| End Size 1 | M30X2 |
| End Size 2 | 3/4 IN |
| Finish/plating | Cr3+Zinc |
| Hex Size 1 | 30 mm |
| Item type | Metric 24 Male/BSPT Male 90° Elbow Adapter |
| Product Height | 60.3 mm |
| Product Length/Depth | 56.5 mm |
| Product material | Carbon Steel |
| Product Type | Elbow Adapters |
| Product Volume | 102.209 cm³ |
| Product Weight | 285 g |
| Product Width | 30 mm |