
408322
This product has been discontinued.
The product is no longer available for purchase, but you can still find information about it, including service manuals, drawing etc.
408322
Product specifications
Characteristic | Value |
|---|---|
| End type | Closed ends |
| Feature | Available in a variety of sizes |
| Free length | 7.125 in |
| Material | Steel |
| Product Height | .907 in |
| Product Length/Depth | 7.125 in |
| Product Type | Spare Part |
| Product Volume | 5.861 in³ |
| Product Width | .907 in |
| Sub-brand | None |
| Trade Name | None |
| Wire diameter | .118 in |