5138-12GFN-MA01UE
This product has been discontinued.
5138-12GFN-MA01UE
Product specifications
Characteristic | Value |
|---|---|
| Feature | Available in a variety of sizes |
| Inside diameter | 11.548 in |
| Outside diameter | 12 in |
| Product Height | 12 in |
| Product Length/Depth | .226 in |
| Product Type | Spare Part |
| Product Volume | 32.544 in³ |
| Product Width | 12 in |