Aeroquip by Danfoss
LA7303726-3,5X88
This product has been discontinued.
The product is no longer available for purchase, but you can still find information about it, including service manuals, drawing etc.
LA7303726-3,5X88
Product specifications
Characteristic | Value |
|---|---|
| Brand | Aeroquip by Danfoss |
| Feature | Available in a variety of sizes |
| Material | NBR |
| Product Height | 3.45 in |
| Product Length/Depth | .138 in |
| Product Type | Spare Part |
| Product Volume | 1.643 in³ |
| Product Width | 3.45 in |
| Sub-brand | None |
| Trade Name | None |