
Aeroquip by Danfoss
LA7303726-3X78
This product has been discontinued.
The product is no longer available for purchase, but you can still find information about it, including service manuals, drawing etc.
LA7303726-3X78
Product specifications
Characteristic | Value |
|---|---|
| Brand | Aeroquip by Danfoss |
| Feature | Available in a variety of sizes |
| Material | Stainless steel |
| Product Height | 78 mm |
| Product Length/Depth | 3 mm |
| Product Type | Spare Part |
| Product Weight | .011 kg |
| Product Width | 78 mm |
| Sub-brand | None |
| Trade Name | None |