M1HLF
This product has been discontinued.
The product is no longer available for purchase, but you can still find information about it, including service manuals, drawing etc.
M1HLF
Product specifications
Characteristic | Value |
|---|---|
| Feature | Available in a variety of sizes and configurations |
| Main Port Connections | SAE |
| Product Height | 5.13 in |
| Product Length/Depth | 7.16 in |
| Product Type | HPU Accessory |
| Product Volume | 202.387 in³ |
| Product Width | 5.51 in |
| Sub-brand | None |
| Trade Name | None |