N8-156-10-HA09F9
This product has been discontinued.
N8-156-10-HA09F9
Product specifications
Characteristic | Value |
|---|---|
| Application | In Cylinder Assembly |
| Brand | Danfoss |
| Package contents | Cylinder Head |
| Product Height | 6.5 in |
| Product Length/Depth | 3.5 in |
| Product Type | Cylinder Head |
| Product Volume | 227.5 in³ |
| Product Width | 10 in |