SH-253-U-137
This product has been discontinued.
SH-253-U-137
Product specifications
Characteristic | Value |
|---|---|
| Application | In Cylinder assembly |
| Overall Diameter | 2 in |
| Package contents | Piston |
| Product Height | 2 in |
| Product Length/Depth | 1.37 in |
| Product Type | Cylinder Pistons |
| Product Volume | 5.48 in³ |
| Product Width | 2 in |