413017
This product has been discontinued.
The product is no longer available for purchase, but you can still find information about it, including service manuals, drawing etc.
413017
Product specifications
Characteristic | Value |
|---|---|
| Feature | Available in all configurations and sizes |
| Package contents | BODY |
| Product Height | 6.3 in |
| Product Length/Depth | 6.3 in |
| Product material | Cast Iron |
| Product Type | Piston Pump Accessory |
| Product Volume | 123.237 in³ |
| Product Weight | 19.56 lb |
| Product Width | 3.105 in |
| Sub-brand | None |
| Trade Name | None |