M6HLE2
This product has been discontinued.
The product is no longer available for purchase, but you can still find information about it, including service manuals, drawing etc.
M6HLE2
Product specifications
Characteristic | Value |
|---|---|
| Feature | Available in a variety of sizes and configurations |
| Main Port Connections | SAE |
| Product Height | 7.48 in |
| Product Length/Depth | 9.29 in |
| Product Type | HPU Accessory |
| Product Volume | 491.984 in³ |
| Product Width | 7.08 in |
| Sub-brand | None |
| Trade Name | None |